Paladyn Orzech – Węgiel Workowany

Cena za tonę: 1,599.00 

Cena jedn. za 20kg worek: 31,98 zł

Węgiel PALADYN ORZECH to najwyższej jakości węgiel do pieców z podajnikiem. Bardzo wysoka kaloryczność oraz bardzo niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę i długi czas spalania.

Węgiel PALADYN ORZECH jest paliwem wygodnym w użyciu ze względu na niską ilość otrzymywanego popiołu i w szczególności polecany do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz budynków biurowych.

Przed zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny 730 075 677

Wyczyść
Ilość ton
SKU: 5904305788036 Kategoria: Tagi: , ,

Kaloryczność

26 Mj/Kg

Spiekalność

0-5

Popiół

1,5%

Wilgotność

do 6-8%

Siarka

0,3%

Uziarnienie

5-25mm

Dodatkowe informacje

Węgiel zapakowany w worki foliowe 20kg, ułożone na paletach. Towar dodatkowo zabezpieczony jest foliowym kapturem aby jak najlepiej chronić węgiel przed warunkami atmosferycznymi.

Informacja dotycząca wilgotności! Drogi kliencie, w trosce o twoje zadowolenie informujemy, że zadeklarowana wilgotność węgla jest prawidłowa. Po otwarciu worka może być zauważalna wilgoć na węglu oraz skropliny wewnątrz worka. Jest to wynikiem skondensowania wskazanej wilgoci w zamkniętym szczelnie worku foliowym. Zalecamy worki z węglem przed wsypaniem do zasobnika otworzyć i pozostawić pod zadaszeniem na 24 do 48 godzin. Umożliwi to odparowanie zalegającej wilgoci.

Poznaj pełną ofertę węgla workowanego