Ekogroszek Piast – Węgiel Workowany

Cena za tonę: 1,599.00 

Cena jedn. za 20 kg worek: 31,98 zł

Wysokiej jakości paliwo opałowe ekogroszek PIAST to węgiel do pieców z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Bardzo wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę i długi czas spalania.

Ekogroszek PIAST spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na niską ilość otrzymywanego popiołu i wysoką kaloryczność w szczególności polecany jest do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz budynków biurowych.

100 w magazynie (może być zamówiony)

Wyczyść
Ilość ton
SKU: 5904305788012 Kategoria: Tagi: , , ,

Kaloryczność

28 MJ/kg

Popiół

do 6%

Wilgotność

6-8%

Siarka

0,6%

Spiekalność

0-10

Uziarnienie

8-25mm

Dodatkowe informacje

Węgiel zapakowany w worki foliowe 25 kg, ułożone na paletach. Towar dodatkowo zabezpieczony jest foliowym kapturem aby jak najlepiej chronić węgiel przed warunkami atmosferycznymi.

Informacja dotycząca wilgotności! Drogi kliencie, w trosce o twoje zadowolenie informujemy, że zadeklarowana wilgotność węgla jest prawidłowa. Po otwarciu worka może być zauważalna wilgoć na węglu oraz skropliny wewnątrz worka. Jest to wynikiem skondensowania wskazanej wilgoci w zamkniętym szczelnie worku foliowym. Zalecamy worki z węglem przed wsypaniem do zasobnika otworzyć i pozostawić pod zadaszeniem na 24 do 48 godzin. Umożliwi to odparowanie zalegającej wilgoci.

Poznaj pełną ofertę węgla workowanego