Ekogroszek JEDYNKA – Węgiel Workowany

Cena za tonę: 2,850.00 

Cena jedn. za 25 kg worek: 71,25 zł

Ekogroszek JEDYNKA to wysokokaloryczny węgiel w workach 25 kg do pieców z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Ze względu na bardzo wysokie ciepło spalania (28 MJ/kg) w szczególności polecany do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz budynków biurowych. Bardzo niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę oraz długi czas spalania.

Ekogroszek JEDYNKA spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Przed zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny 730 075 677

Wyczyść
Ilość ton
SKU: 5904305788005 Kategoria: Tagi: , , , , , , ,

Kaloryczność

28 MJ/kg

Popiół

1,5 % do 3 %

Wilgotność

6-8%

Siarka

0,3%

Spiekalność

0-5 RI

Uziarnienie

5-25mm

Dodatkowe informacje

Węgiel zapakowany w worki foliowe 25 kg, ułożone na paletach. Towar dodatkowo zabezpieczony jest foliowym kapturem aby jak najlepiej chronić węgiel przed warunkami atmosferycznymi.

Informacja dotycząca wilgotności! Drogi kliencie, w trosce o twoje zadowolenie informujemy, że zadeklarowana wilgotność węgla jest prawidłowa. Po otwarciu worka może być zauważalna wilgoć na węglu oraz skropliny wewnątrz worka. Jest to wynikiem skondensowania wskazanej wilgoci w zamkniętym szczelnie worku foliowym. Zalecamy worki z węglem przed wsypaniem do zasobnika otworzyć i pozostawić pod zadaszeniem na 24 do 48 godzin. Umożliwi to odparowanie zalegającej wilgoci.

Poznaj pełną ofertę węgla workowanego