Ekogroszek JEDYNKA Luzem

Ekogroszek JEDYNKA to najwyższej jakości węgiel do pieców z podajnikiem. Bardzo wysoka kaloryczność oraz bardzo niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę i długi czas spalania.

Ekogroszek JEDYNKA jest paliwem wygodnym w użyciu ze względu na niską ilość otrzymywanego popiołu i w szczególności polecany do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz budynków biurowych.

Przed zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny 730 075 677

BRAK

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Kaloryczność

26 MJ/kg

Popiół

1,5 % do 3 %

Wilgotność

6-8%

Siarka

0,3%

Spiekalność

0-5 RI

Uziarnienie

5-25mm

Dodatkowe informacje

Węgiel dostarczany jest luzem. Towar dodatkowo zabezpieczony jest foliowym kapturem aby jak najlepiej chronić węgiel przed warunkami atmosferycznymi.

Informacja dotycząca wilgotności! Drogi kliencie, w trosce o twoje zadowolenie informujemy, że zadeklarowana wilgotność węgla jest prawidłowa. Po otwarciu worka może być zauważalna wilgoć na węglu oraz skropliny wewnątrz worka. Jest to wynikiem skondensowania wskazanej wilgoci w zamkniętym szczelnie worku foliowym. Zalecamy worki z węglem przed wsypaniem do zasobnika otworzyć i pozostawić pod zadaszeniem na 24 do 48 godzin. Umożliwi to odparowanie zalegającej wilgoci.

Poznaj pełną ofertę węgla sprzedawanego luzem